MASKAM HANDELAARS

Welkom by ons Maskam Handelaar afdeling. Ons netwerk van opgeleide en geakkrediteerde handelaars is versprei oor die hele Afrika en die Verenigde Arabiese Emirate, & hulle sal u voorsien met gehalte diens en advies.

Kliek op die logo hieronder om te sien Handelaar besonderhede.

MASKAM HANDELAARS - WES-KAAP

MASKAM HANDELAARS - Gauteng

MASKAM HANDELAARS - INTERNASIONALE

Aquapro Water Behandeling
Botswana

 

Anticor Water Komponent Spesialis
Namibië

 

MASKAM RESELLER - SPECK POMPE

HOOF KANTOOR
Kaapstad-Tak
Muizenberg
Durban-Tak
Pinetown
Johannesburg-Tak
Van Germiston
Pretoria Tak
Silvertondale

MASKAM TAKKE

Vanrhynsdorp

Brackenfell

MASKAM VERTEENWOORDIGERS

Coen de Milander

coen@maskam.co.za
+27 82 496 8281
Verteenwoordiger

Inge de Villiers

inge@maskam.co.za
060 564 2920
Verteenwoordiger

Johan Richter

sales1@maskam.co.za
083 776 6919
Verteenwoordiger

Nelize Ernst

nelize@maskam.co.za
083 278 7430
Projek Verkope

Johan Krieg

johan@maskam.co.za
064 003 8036
Projek Ingenieur

Annalize Nieuwoudt

annalize@maskam.co.za
083 305 5233
Verteenwoordiger

Chris Pargiter

chris@maskam.co.za
064 929 3003
Verteenwoordiger

Geakkrediteerde Installeerders

Kuruman

Dreinkonyn Loodgieters
+27 79 615 8606
dreinkonynplumbers@gmail.com

Kaapstad

Plumb Venture
+27 21 559 8084
andre@plumbventure.co.za

Kaapstad

WL Waterworx
+27 71 321 5942
info.waterworx@gmail.com

Maun, Botswana

Coastal Breeze
+267 73 293 278
costalbreezemaun@gmail.com

Stellenbosch

Euro Aquatech
+27 21 882 8739
euro_aquatech@adept.co.za

Parow

MTG Projekte Pty Ltd
+27 76 073 2803
morne@mtgprojects.co.za

Word n Handelaar

Geen handelaar of verteenwoordiger in jou area? Stel jy belang om een te word?
- Kontak Ons vir meer inligting.

afAfrikaans